Stomatologia dziecięca

Opti-Dent

Dzieci to wymagająca grupa pacjentów, dlatego tak ważne są: cierpliwość, empatia i profesjonalizm. Gwarantujemy przyjazne podejście do młodych pacjentów, dbając o to, aby na każdym etapie leczenia czuli się pewnie i komfortowo. Bardzo ważne jest, aby już od najmłodszych lat zadbać o zdrowie jamy ustnej dziecka, co pozwoli uniknąć wymagającego leczenia w późniejszym wieku. Nasza klinika dostosowana jest do potrzeb najmłodszych.

Wykonujemy komputerowe znieczulenie miejscowe, będące gwarancją zminimalizowania bólu i dyskomfortu praktycznie do zera. Nie pojawia się uczucie rozpierania tkanek podczas podawania środka znieczulającego, precyzja czynności jest bardzo duża, a ryzyko ewentualnych skutków ubocznych znacznie spada. Niewspółpracującym dzieciom, w tym także niepełnosprawnym, proponujemy znieczulenie ogólne, pozwalające na bezproblemowe przeprowadzenie leczenia, nie obarczając pacjenta przykrymi wspomnieniami czy nadmiernym stresem. Dziecko pozostaje pod opieką doświadczonego zespołu stomatologiczno-anestezjologicznego, co gwarantuje całkowite bezpieczeństwo tej formy znieczulenia.

Pracujemy wyłącznie z użyciem innowacyjnych, sprawdzonych sprzętów i środków, po dokładnym zapoznaniu się ze stanem zdrowia dziecka. Najmłodsi pacjenci zostaną otoczeni kompleksową, profesjonalną opieką już od pierwszych chwil w naszej placówce.