Nasz personel

Opti-Dent

lek. stom. Sylwester Pikor

lekarz stomatolog, specjalista chirurg stomatolog, implantolog

Specjalista w dziedzinie chirurgii stomatologicznej i implantologii. Stomatologią zajmuje się od ponad 28 lat. W tym czasie zdobył ogromne doświadczenie i wiedzę z zakresu chirurgii stomatologicznej w szerokim wymiarze – zarówno jamy ustnej, jak i chirurgii implantologicznej, przedprotetycznej i przedortodontycznej. W codziennej praktyce zajmuje się protetyką, implantoprotetyką oraz protetyką estetyczną. Od 5 lat biegły sądowy z zakresu chirurgi stomatologicznej. Od 1998 roku wspólnik GPLS Optident.

lek. stom. Barbara Janiszewska

Specjalista protetyki stomatologicznej. Absolwentka Akademii Medycznej we Specjalistka protetyki stomatologicznej i Członek Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu. W 1992 roku zdobyła I stopień specjalizacji w stomatologii ogólnej, zaś w 1999 roku – II stopień specjalizacji z protetyki stomatologicznej. Od 30 lat prowadzi prywatną praktykę stomatologiczną, a od 24 lat jest wspólnikiem w GPLS Optident. Regularnie uczestniczy w szkoleniach podnoszących kwalifikacje, m.in. z zakresu stomatologii zachowawczej, stomatologii estetycznej, endodoncji i protetyki stomatologicznej. Dzięki temu zapewnia pacjentom najlepsze i najkorzystniejsze rozwiązania dotyczące ich zdrowia.

lek. stom. Joanna Gądek – Baran

W 2001 roku ukończyła Wydział Lekarsko-Stomatologiczny na Akademii Medycznej we Wrocławiu. Z GPLS Optident związana od początku swojej pracy zawodowej. Specjalizuje się w leczeniu kanałowym pod mikroskopem (endodoncja mikroskopowa) oraz w leczeniu zachowawczym. Podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta, dbając o profesjonalny i rzetelny przebieg leczenia.

lek. dent. Magdalena Stachowicz

Absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu, którą ukończyła w 2003 roku. Zajmuje się stomatologią zachowawczą dzieci i dorosłych. Skupia się głównie na pracy z najmłodszymi pacjentami, odznaczając się cierpliwością, empatią i życzliwym podejściem. Dzięki temu nawiązuje z nimi bardzo dobry kontakt, minimalizując strach przed leczeniem. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach medycznych.

Ewa Kędys

W 1993 roku ukończyła pięcioletnie Liceum Medyczne w Brzegu, a następnie – w 2019 roku z wyróżnieniem – dwuletnie studium zawodowe dla higienistek stomatologicznych. Jest kierownikiem gabinetu higienizacji przy ul. Chocimskiej 2c i doświadczoną pracownicą z długoletnim stażem pracy. Jej specjalizację stanowi przede wszystkim usuwanie kamienia nazębnego. Cechuje się wyjątkową precyzją i delikatnością wykonywanych zabiegów z zakresu higienizacji. Uśmiech i przyjazne usposobienie sprawiają, że każda wizyta przebiega w miłej atmosferze.

Wiesia Białoń

asystentka doktor Barbary Janiszewskiej. Ze stomatologią związana od 1989 roku, a z GPLS Optident od początku istnienia spółki, czyli od 1999 roku do dziś.

Danuta Stachera

Absolwentka Szkoły Medycznej w Brzegu. W GPLS Optident pracuje od 2013 roku. Asystuje przy leczeniu zachowawczym i endodontycznym pod mikroskopem. W gabinecie stawia na maksymalny profesjonalizm i dbałość i dobre samopoczucie pacjentów. Jest osobą życzliwą i empatyczną, przez co bardzo dobrze rozumie potrzeby każdej osoby. Prywatnie szczęśliwa matka 3 córek.

Joanna Idczak

asystentka stomatologiczna

Dyplomowana higienistka stomatologiczna i absolwentka Medycznej Szkoły we Wrocławiu na kierunku technik dentystyczny-protetyk, z dużą wiedzą w zakresie epitez twarzy. Obecnie najczęściej asystuje przy zabiegach chirurgicznych oraz implantologicznych, odpowiadając także za sterylność narzędzi w gabinecie. Z GPLS Optident związana od 2018 roku. Dba o to aby pacjent czuł się w gabinecie komfortowo i bezpiecznie. Jest to możliwe dzięki jej doświadczeniu, zaangażowaniu i uprzejmości.

Julia Capar

asystentka, higienistka stomatologiczna

Absolwentka wrocławskiej szkoły policealnej na kierunku higienistka stomatologiczna. W Optident pracuje od 2021 roku jako asystentka stomatologiczna (głównie chirurgia, implantologia, protetyka oraz leczenie zachowawcze i zabiegi w znieczuleniu ogólnym). W pracy opanowana, dokładna i sumienna. Dba o miłą atmosferę w gabinecie oraz aby każdy Pacjent odbył wizytę bezstresowo i komfortowo. Stawia na rozwój zawodowy i nieustanne pogłębianie swojej wiedzy poprzez uczestnictwo w szkoleniach i kursach. Prywatnie miłośniczka kuchni włoskiej i podróży. Wolne wieczory lubi spędzać w kuchni, tworząc domowe wypieki lub przy dobrej książce

Martyna Stańczyk

asystentka stomatologiczna

W 2020 roku ukończyłam szkole policealna o profilu higienistka Mam na imię Ukończyła z wyróżnieniem dwuletnie studium zawodowe na kierunku higienistka stomatologiczna. Od 2020 roku pracuje w gabinecie dentystycznym GPLS Optident. Asystuje głównie przy leczeniu ortodontycznym i zachowawczym oraz przy zabiegach w znieczuleniu ogólnym. Wykonuje również higienizację zębów u pacjentów ortodontycznych. W zawodzie kieruje się dokładnością i solidnym podejściem do wykonywania swojej pracy, co przekłada się na profesjonalizm i rzetelność leczenia.

Urszula Dunal

rejestratorka medyczna

Od 11 lat pracuje na stanowisku rejestratorki medycznej w GPLS Optident. Do jej obowiązków należy rejestracja pacjentów i prowadzenie dokumentacji medycznej, a także organizowanie sprawnej pracy gabinetów. Stara się dbać o miłą atmosferę w poczekalni i z chęcią odpowiada na wszelkie pytania naszych pacjentów. Wyróżnia się wyśmienitą organizacją pracy, zaangażowaniem, dokładnością i odpowiedzialnością.

Izabela Śpiewla

rejestratorka medyczna

W 2020 roku ukończyłam szkole policealna o profilu higienistka W 2020 roku ukończyła szkołę policealną o profilu higienistka stomatologiczna. W gabinecie stomatologicznym od stycznia 2021 roku pracuje na stanowisku rejestratorki. Do jej obowiązków należą: rejestracja wizyt pacjentów, prowadzenie grafiku, rozliczanie pacjentów i wiele innych zadań, z których sumiennie się wywiązuje. Na swoim stanowisku wykazuje się zaangażowaniem, dobrą organizacją, wyrozumiałością i empatią. Wolny czas lubi spędzać w towarzystwie książki kryminalnej oraz na spacerach z psami.