Protetyka Implantoprotetyka

Opti-Dent

Leczenie protetyczne umożliwia uzupełnienie brakujących zębów. Daje możliwości korekty estetycznej i funkcjonalnej zębów przebarwionych i uszkodzonych z różnych powodów. Implantoprotetyka pozwala na uzupełnieniu braków w uzębieniu przez implanty. Są to sztuczne korzenie zębów, które wrastają w kości szczęki lub żuchwy. Na nich mocuje się korony zębowe. Można nimi wypełnić pojedynczy brak zębowy, na kilku implantach umocować liczniejsze braki w postaci mostu jak i można umocować protezę ruchomą w celu jej ustabilizowania i poprawienia komfortu użytkowania .

Wielkość i kształt uzupełnienia zawsze dobieramy zgodnie z indywidualnym zapotrzebowaniem pacjenta oraz jego preferencjami, stawiamy na bardzo dobre porozumienie z pacjentem na każdym etapie leczenia, aby uzyskany efekt był w pełni zadowalający zarówno pod względem funkcjonalnym jak i estetycznym. Estetyka uśmiechu jest pożądana bez względu na wiek – zajmujemy się jej przywróceniem, wykorzystując najnowocześniejszą wiedze oraz najnowsze materiały i technologię obecna na rynku.

Zapraszamy wszystkich klientów z:

Brzeg, Bystrzyca, Chróścice, Dąbrowa, Głębocko, Godzikowice, Grodziec, Gracze, Jeglowa, Karcz, Kościerzyce, Kolnica, Krzywina, Lewin Brzeski, Lipki, Lipowa, Lubrza, Łosiów, Lojowice, Małujowice, Minikowice, Nowa, Oleśnica Mała, Oława, Osiek Grodkowski, Pawłów, Pisarzowice, Popielów, Przecza, Przylesie, Psary, Skarbimierz, Skorogoszcz, Stare Siołkowice, Stanowice, Stobrawa, Sułiszów, Ścinawa Polska, Tarnów Grodkowski, Wójcice, Wiązów