Witryna wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
GPLS "Optident s.c.
Oferta O nas Zespół Sprzęt Galeria zdjęć Współpraca Kontakt / godziny przyjęć
Implanty Chirurgia stomatologiczna Stomatologia zachowawcza Leczenie endodontyczne Stomatologia dziecięca Protetyka Medycyna estetyczna

Kontakt

Klinika stomatologiczna
GPLS "Optident" s.c.
49-300 Brzeg   (woj. opolskie)

1)   ul. Młynarska 10 - tel. 774 162 893
Godziny przyjęć »

2)   ul. Sukiennice 2 - tel. 602 694 206
Godziny przyjęć »

Zespół

Lek. Stom. Sylwester Pikor

specjalista chirurg stomatolog, implantolog. Stomatologią zajmuje się od ponad 20lat. Rozwój z tej dziedziny umożliwił zdobycie ogromnej wiedzy z zakresu chirurgii stomatologicznej w szerokim wymiarze, zarówno jamy ustnej, chirurgii implantologicznej, przedprotetycznej, przedortodontycznej. W codziennej praktyce zajmuje się także stomatologią zachowawczą oraz protetyką, ale od zawsze to chirurgia byłą największą pasją.

Lek. Stom. Barbara Janiszewska

specjalista protetyki stomatologicznej. Absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu. I stopień specjalizacji w stomatologii ogólnej zdobyła w 1992roku, II stopień specjalizacji z protetyki stomatologicznej w 1999roku. Od 20 lat prowadzi prywatną praktykę stomatologiczną, a od 16lat jest wspólnikiem w GPLS Optident. Członek Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Uczestniczy w szkoelniach w celu podnoszenia swoich kwalifikacji, m.in. z zakresu stomatologii zachowawczej, stomatologii estetycznej, , endodoncji, protetyki stomatologicznej w celu zapewnienia pacjentom najlepszych i najkorzystniejszych rozwiązań dotyczących ich zdrowia.

Lek. Stom. Joanna Gądek – Baran

absolwentka wrocławskiej Akademii Medycznej. Z firmą GPLS Optident związana od początku swojej zawodowej kariery. Przyjmuje pacjentów dorosłych oraz dzieci w ramach NFZ oraz prywatnie.

Lek. Dent. Natalia Jonko

studia stomatologiczne na Akademii Medycznej we Wrocławiu ukończyła z wyróżnieniem. W stomatologii najszerzej rozwija się w kierunku stomatologii estetycznej, dlatego kursy i szkolenia skutecznie powiększają zakres umiejętności i wiedzy z tej dziedziny. W zawodzie sumienna i dokładna, bardzo zaangażowana w swoją pracę.

Lek. Dent. Joanna Porada

absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie na wydziale Lekarsko-Stomatologicznym. Obecie w trakcie dwuletnich studiów podyplomowych z zakresu procedur i technik medycznych stosowanych w medycynie estetycznej w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging w Warszawie. Przez cały okres odbywania stażu pracowała z dr Barbarą Janiszewską wykonując procedury NFZ, a obecnie przyjmuje pacjentów zarówno prywatnych jak i funduszowych. Uczestniczy w licznych kursach stale podnosząc swoje kwalifikacje.

Wiesia Białoń

asystentka doktor Barbary Janiszewskiej. Ze stomatologią związana od 1989 roku, a z GPLS Optident od początku istnienia spółki, czyli od 1999 roku do dziś.

Kasia Furdyna

mgr chemii biologicznej na Wydziale Chemii Uniwersytetu Opolskiego, dyplomowana aststentka stomatologiczna (ukończone z wyróżnieniem). Z GPLS Optident związana od 2011 roku. W trakcie studiów podyplomowych na kierunku higienistka stomatologiczna.

Danusia Stachera

absolwentka brzeskiej szkoły medycznej „Medyk” na kierunku asystentka stomatologiczna. Z pełnym oddaniem wykonuje swój zawód. Z firmą Optident związana od 2014 roku.

Alicja Prozorowicz

asystentka stomatologiczna doktor Barbary Janiszewskiej. Szkołę asystentek ukończyła w Brzegu. W zawodzie pracuje od 33 lat. Z GPLS Optident związana od początku istnienia spółki,czyli od 1999roku.

Ewa Kędys

z zawodu pielęgniarka, ukończyła Liceum Medyczne im. Hanny Chranowskiej w 1993 r. zatrudniona na stanowisku asystentki stomatologicznej od 1996roku. W firmie GPLS Optident pracuje jako asystentka i higienistka stomatologiczne od 1999roku.

Ula Dunal

ukończyła liceum kosmetyczne. W firmie GPLS Optident pracuje jako profesjonalna rejestratorka medyczna od 2011roku.