Witryna wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
GPLS "Optident s.c.
Oferta O nas Zespół Sprzęt Galeria zdjęć Współpraca Kontakt / godziny przyjęć
Implanty Chirurgia stomatologiczna Stomatologia zachowawcza Leczenie endodontyczne Stomatologia dziecięca Protetyka Medycyna estetyczna

Kontakt

Klinika stomatologiczna
GPLS "Optident" s.c.
49-300 Brzeg   (woj. opolskie)

1)   ul. Młynarska 10 - tel. 774 162 893
Godziny przyjęć »

2)   ul. Sukiennice 2 - tel. 602 694 206
Godziny przyjęć »

Leczenie endodontyczne

Przez wielu pacjentów kojarzone z bólem leczenie kanałowe dziś ma zupełnie inny wymiar. Leczenie przeprowadzane jest w znieczuleniu, dzięki czemu pacjent może podczas wizyty „wyłączyć się” i spokojnie odbyć wizytę. Leczenie kanałowe polega na usunięciu miazgi (żywej, zmienionej zapalnie lub martwej) z komory i kanałów korzeniowych, dokładnym chemo-mechanicznym oczyszczeniu wewnętrznych ścian korzeni zęba, osuszeniu i szczelnym wypełnieniu kanałów korzeniowych na całej długości.

Obecnie wiele zębów "skazanych" na usunięcie można wyleczyć dzięki najnowocześniejszym metodom leczenia i profesjonalnemu sprzętowi jakim dysponujemy w zakresie endodoncji:

  • endometr
  • RTG
  • ultradźwiękowe końcówki endodontyczne
  • najnowszej generacji mikroskop stomatologiczny
  • laser stomatologiczny

Posiadamy laser stomatologiczny, który dodatkowo zwiększa szanse wyleczenia zęba w szczególnie trudnych przypadkach.